Nss Senaatti Senaatti SKOL turva alan yrittajat SETI Sähköinsinööriliitto SPEK

PÄTEVYYSREKISTERI

Nimi Kotikunta Pätevyysluokka Yritys Pätevyys voimassa
Hara Tatu Lieksa vaativa Insinööritoimisto Varpiola Oy kesäkuu 2029
Henriksson Joni Vantaa vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy kesäkuu 2029
Hyvönen Reijo Espoo poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2029
Hämäläinen Ismo Helsinki poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy syyskuu 2029
Itkonen Sami Lieksa vaativa Insinööritoimisto Varpiola Oy kesäkuu 2029
Järvinen Jonne Espoo poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Stacon Oy kesäkuu 2029
Koivisto Lauri Kuopio vaativa Sweco Talotekniikka Oy syyskuu 2029
Koskinen Martin Espoo poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy kesäkuu 2029
Lehtinen Mikko Hollola vaativa HL-Elec Oy kesäkuu 2029
Liimatainen Jari Vantaa poikkeuksellisen vaativa Rejlers Finland Oy kesäkuu 2029
Limpi Timo Lappeenranta poikkeuksellisen vaativa Etteplan Finland Oy syyskuu 2029
Malinen Mikko Kangasala poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy syyskuu 2029
Ollila Tommy Vaasa poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy syyskuu 2029
Orasaari Sami Jyväskylä tavanomainen SSVP Finland Oy kesäkuu 2029
Pakarinen Markku Laukaa poikkeuksellisen vaativa Nodeon Finland Oy syyskuu 2029
Palmu Jouni Kuopio poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy syyskuu 2029
Pelkonen Mikko Kuopio poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy syyskuu 2029
Peltomäki Antti Raisio vaativa Karawatski Oy kesäkuu 2029
Posti Toni Kemi poikkeuksellisen vaativa Granlund Oulu Oy kesäkuu 2029
Runnari Jari Pori poikkeuksellisen vaativa Sitowise Oy syyskuu 2029
Räsänen Seppo Karkkila poikkeuksellisen vaativa Sähköinsinööritoimisto Seppo Räsänen Oy kesäkuu 2029
Salli Iiro Lappeenranta vaativa Etteplan Finland Oy syyskuu 2029
Samonen Jukka Helsinki poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy kesäkuu 2029
Schmidt Erkki Naantali tavanomainen Karawatski Oy kesäkuu 2029
Seppälä Annika Tampere vaativa Sweco Talotekniikka Oy kesäkuu 2029
Tapanainen Kari Vantaa vaativa FCG Finnish Consulting Group Oy syyskuu 2029
Tella Tommi Imatra vaativa Etteplan Finland Oy kesäkuu 2029
Toivoniemi Mika Mustasaari poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy kesäkuu 2029
Uusikauppila Satu Tampere poikkeuksellisen vaativa Tampereen ammattikorkeakoulu syyskuu 2029
Ventelä Pasi Oulu poikkeuksellisen vaativa Granlund Oulu Oy syyskuu 2029
Vähäkangas Tomi Haapajärvi poikkeuksellisen vaativa Selkämaan Suunnittelu Oy syyskuu 2029
Väänänen Aki Nurmijärvi poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy kesäkuu 2029
Widell Arttu  Espoo vaativa Sweco Oy syyskuu 2029